Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Milyen eredménnyel lehet...

Milyen eredménnyel lehet horgászni a Zala folyó fenti szakaszán?

Figyelt kérdés
mivel zalaegerszegi vagyok ma itt fennt horgásztam,kishallal,fenekezővel mindenféle módszerrel de még kapásom se volt.. esetleg lejjebb kemendollár fele valaki próbálta már?

2013. okt. 26. 20:39
 1/1 gomzoli ***** válasza:

Szia, én szintén Egerszegről származok, és korábban gyakrabban horgásztam a Zalán, manapság csak nagy ritkán. A város alatti szakaszokon (Kemendollár környéke) nagyobb víz van, és alkalmanként csukát is lehetett fogni, de ez sajnos elég köztudott lett, és a folyó méretéhez és kapacitásához képest túl sokan jártak arra a környékre.

Amit mostanában még esélyesnek tartanék ezeken a szakaszokon: egy kifejezetten hosszú (6-7 méter), a bolognainál jóval erősebb bottal olyan helyeken mártogatni, ahol az átlagos bottal esélye sincs a konkurrenciának. Mert a sűrűn látogatott helyeken szinte esély sincs már halat fogni, ezért kellene "elérhetetlen" helyeken próbálkozni a hosszú bottal, vándorhorgászat jellegű, negyedóránként odébbállós módon.

2013. okt. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!