Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ha soha nem szoktam úszni de...

Ha soha nem szoktam úszni de elsőre le úsztam 5200 métert az milyennek mondható?

Figyelt kérdés

kipróbáltam ma a Balaton átúszást 5200méter úszodába soha nem szoktam úszni de most megtetszett

boksz mellé kiegészítésnak ha heti egyszer leúszom lenne értelme?

milyennek mondható elsőre



2013. dec. 14. 18:17
 1/10 anonim válasza:
Uszodában csalóka. Gondolom nem bukófordulóval csináltad. Ha a falnál mindig megálltál pár másodpercre akkor az úgy teljesen más. Ráadásul minden hosszból vonj le legalább 5 métert az ellökés miatt.
2013. dec. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
ettől függetlenül jónak mondható
2013. dec. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

a kezemmel érintettem meg a szélét soha nem löktem magam a lábammal lábam meg egyszer se ért le mert 2 métersvízbe voltam,pihenni se álltam meg

mellbe meg néha hátba úsztam

2013. dec. 18. 21:54
 4/10 anonim válasza:
Az elég durva, biztos jól számoltad a medence hosszát? Az átlag uszoda 25m nem 50m. Elsőre én olyan 500métert tudtam pedig régen usztam néha.
2013. dec. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

igen 50 es medence volt 104 szer fordultam

11 kor kezdtem 3 kor végeztem

2013. dec. 19. 14:43
 6/10 anonim válasza:
Ja hát az jó, bár kezdő átlagsebesség, viszont ha nem fáradsz el halálosan és birod ezek szerint jó az állóképességed úgy nem rossz. De inkább ussz gyorsabban kevesebbet de többször egy héten és figyelj a technikára.
2013. dec. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
0%
Szerintem elég lassúnak mondható. 4 óra alatt 5200 méter? De mindenképpen értékelhető a kitartásod, meg főleg az, hogy nem untad meg közben.:)
2013. dec. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
utolsó, kit érdekel, hogy lassú? én szoktam úszni, a Balatont mégis kb. három óra alatt úszom át, na és? nem az a lényeg, oda gyakorlatilag senki nem a sebesség miatt megy, hanem mert csak. ez egy kihívás, az a lényeg,hogy úszd át, nem az, hogy milyen gyorsan. de amúgy igen, a balatonban nehezebb lesz.
2013. dec. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
elhiszem megyek holnap is le úszom kevesebb alatt most
2013. dec. 21. 18:52
 10/10 anonim válasza:
Elsőre szuper ! Gratulálok a kitartásodhoz. Nekem is ez a minden másnapi távom, de én két év alatt értem el. Figyelj a technikára és próbálgasd a gyorsúszást is. A medence és a Balaton nagyon más. A hullámok miatt az nehezebb és tovább tart. További sikereket !
2013. dec. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!