Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » 3 éve evezek, két éve vannak...

3 éve evezek, két éve vannak csukló problémáim. Szerintetek melyik orvos gondolkodik helyesen?

Figyelt kérdés
kb. 2 éve fáj a csuklóm,ennek valószinűleg az az oka,hogy rosszul fogtam eleinte a lapátot és folyamatosan meghúztam a csuklóm.Azóta nem javult,próbáltam pihentetni,fáslizom,kenem stb.de van hogy kevésbé,van hogy jobban fáj.AZ egyik orvos akinél voltam azt mondta,hogy így jártam,sportolok éljek egxütt ezzel(ínhüvely gyulladás lehet) a másik pedig hogy meg kellene műteni...Egyébként a fellépő fájdalmakat nagyban befolyásolja az időjárás változása.Mit gondoltok,hagyjam vagy érdemes megpróbálni megműteni?
2013. dec. 14. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:
A műtét szerintem csak ront rajta. De nem vagyok járatos csuk témában.
2013. dec. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Krónikus ínhüvelygyulladást műtéttel tudják csak helyrehozni, kiveszik a gyulladt részt, más nem fog rajta segíteni.
2013. dec. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is, de nekem az volt a baj, hogy nem szorítottam a lapátot, csak ráakasztottam az ujjaim végét, ezért gyakorlatilag kihúztam az alapból gyenge csuklómat :/

Van ilyen csuklómerevítö, én abban ergoztam úgy másfél hónapot, aztán utána folyamatosan figyeltem, hogy rendesen tartsam, ja és edzés elött melegítökrémmel szoktam bekenni azóta is

És inkább elöször derítsék ki, hogy mi a baj, addig semmiképp se müttesd meg...

2013. dec. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!