Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Bojlis horgászok! Mi a vélemén...

Bojlis horgászok! Mi a véleményeteket a JRC J4D bojlis botról?

Figyelt kérdés
Negatív pozitív tapasztalatok,jöhet minden.Köszi előre.
2013. dec. 17. 09:41
 1/4 Norbimc válasza:
Szerintem inkább vegyél ennyiért egy prologic c1 et vagy c2 t megéri :D a jrc nek kicsik a gyűrűi nem lehet vele nagyot dobni :D meg a markolata is kényelmetlen elvileg...
2013. dec. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Prologicból volt a c1 tapasztalataim szerint nem egy jó bot.Dobás után kb 20 percig remegett a kezemben.Nem tartom egy jol összerakott botnak.a c3-at ajánlották már de sztem az irreálisan drága.
2013. dec. 17. 21:58
 3/4 Frontosa ***** válasza:

Ha dobóbot kell akkor 10000-es árkategóriában ott van a JRC Defender, 50-es keverőgyűrűvel, 3.25 lb-től felfelé.

A J4 utódja a powerplay 17 e körül van, egy ismerősömnek van és sokkal jobb botnak tartja, mint a C2-es Prologicot (a másik botja C2-es).

Behordáshoz, jó fárasztó bot a Daiwa Black Widow 2.75-lbs, ebben az árkategóriában.

Üdv,

Üdv,

2013. dec. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Farkas Milán ***** válasza:

A JRC termékekben véleményem szerint nem lehet csalódni. Ezt nekem elhiheted, hisz évek óta szinte minden felszerelésem JRC ( botok, orsók, zsinórok, horgok, rod-pod, kapcsok...stb.).

A J4D is jó választás lehet, nagyon jó bot. Negatívumként azonban megemlítem, hogy "lusta" egy kicsit, azaz nem az az igazi dobóbot. Legalábbis nekem nem nagyon áll rá a kezem. A markolat kényelmességét szerintem mindenki magának döntse el. Mindenki szidja ezt a botot, hogy szar a markoalata... úgy, hogy nem is volt a kezében, csak látta a halzonán a bottesztet. Holott nekem például nagyon is kényelmes a markolata..... Az orsótartó viszont hozhat meglepetéseket....

A bottesztet meg tudod nézni az alábbi linken, nagyon hasznos információkat tartalmaz. [link]

Azonban vedd figyelembe azt, hogy a videóban alhangzott vélemények olyan emberektől származnak, akik egytől-egyig felsők ategóriás felszereléssel , tehát értelemszerűen nem lesznek megelégedve a bottal. Viszont egy hobbihorgásznak tökéletesen megfelel. A videók végén nem véletlenül hangzik el, hogy ha az ár/érték arányt nézzük, akkor teljesen jó a bot.

Nekem JRC Powerplay botjaim vannak 360-as hosszban 3 librás változatban. NEm elfogultságból mondom, de ezeknél jobb botok még nem voltak a kezemben. pedig már volt dolgom jó pár drága bottal... Könnyűek, elképesztően esztétikus, karcsú botok. Hatalmasakat lehet vele dobni, de egy két kilós ponty is karikába hajtja...... nagyon jók. Ezek messze felülmúlják a J4D botokat, viszont nem sokkal drágábbak. Tehát ajánlom, hogy fordíts ezekre is figyelmet!!

2013. dec. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!