Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Rendelt már valaki ebay-ról...

Rendelt már valaki ebay-ról horgászbotot?

Figyelt kérdés
Szeretnék rendelni csak félek szálitás közben megsérül.Mert ugye nem egy kezen megy át.Tapasztalat valakinek?
2013. dec. 18. 19:29
 1/4 gomzoli ***** válasza:

Én már többször is, és még nem volt negatív tapasztalatom.

Vagy merev, szögletes-hosszúkás kartonban küldték, vagy belecsavarva hullámpapírba, jól megmerevítve. Szóval vigyáznak, amikor becsomagolják, nekik sem érdekük, hogy sorozatosan visszakapják a sérült árut. Mert ha sérülés miatt visszaküldöd, a szállítás díja is az eladót terheli.

2013. dec. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha kiozzák házhoz és atveszem az aláirásig ki sem bonthatom.Tehát nem látom nem tudhatom milyen állapotú.Átvétek után már késő.A pénzt ugye előre rendeléskor levesz automatikusan.Szval ha átvétel után problema van egyböl viszaküldhetem azal a futárszolgálattal aki hozta és ez nekem ingyenes?
2013. dec. 21. 05:26
 3/4 gomzoli ***** válasza:

Igen!

Nem horgászbottal, de előfordult, hogy sérült árut kaptam.

Első dolog, hogy ezt az e-bay üzenőjén keresztül jelezni kell az eladónak. Erre ő elküld neked egy utalványt, amit te ráragasztasz a visszacsomagolt árura, és feladod a csomagküldő szolgálat legközelebbi kirendeltségén. Egy vasadba sem kerül, legfeljebb az szívás, ha utaznod kell, hogy feladhasd a csomagot.

Én eddig 52 alkalommal vásároltam az e-bay-en (nem csak horgászcuccot, és szinte mindent újonnan, kereskedőtől), és csak 2 esetben kellett valamit (műanyag kempingasztal, ill. kemping gázfőző műanyag kofferben...) rongálódás miatt visszaküldenem. Simán kicserélték.

A másik pedig az, ha a német ebay-ről vásárolsz, akkor a német fogyasztóvédelmi törvények védenek: 14 napon belül különösebb indok nélkül visszaküldheted, még ha sértetlen, tökéletes állapotban is van: "nem tetszik". Minden teketória nélkül kicserélik, vagy visszautalják a pénzt.

2013. dec. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi az infót.
2013. dec. 21. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!