Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Kezdő horgász vagyok mit...

Kezdő horgász vagyok mit vegyek? Többi lent

Figyelt kérdés
Fenekezni szeretnék és nem tudom milyen botot vegyek és hozzá milyen orsó lenne jó kérlek segítsetek.( nem 100 res botokra gondoltam ne legyen túl drága nagyjából középkategóriás legyen (pl feeder)). Valamint jó lenne ha távolra tudnék dobni vele és milyen etetőanyagokat tudnátok ajánlani pontyra és dévérkeszegre? ( Balaton )

#etetőanyag #Bot típus: #Orsó típus: #csali:
2014. jan. 1. 20:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2014. jan. 2. 11:20
 2/5 A kérdező kommentje:
Írjatok még ;)
2014. jan. 2. 16:33
 3/5 sanci1983 ***** válasza:

A Balatonra veszel egy 390- es 2,5- 3,5 librás bojlis botot, egy 60- as orsóval, megtömöd 25- ös kanóccal, azzal pontyozhatsz, keszegezhetsz, süllőzhetsz, angolnázhatsz.

Csalinak nem tudok mit ajánlani, mert nem tudom mikor akarsz menni, de az élő csali (giliszta, csonti, pinki) mindig nyerő, esetleg ánizsos pufi.

Etetőanyagnak meg megint mindegy mit teszel a kosárba, mert a Balcsiba van hal. De ajánlom a joghurtos eprest.

2014. jan. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 sanci1983 ***** válasza:

egy 35 gr- os etetőkosár megtömve kajával kb 70- 80 gr.

Amekkorát csak tudsz akkorát dobhatsz a bottal, nem fogod tudni eltörni.

Kis gyakorlással, 100+ os dobásokat fogsz produkálni.

Kezdő horgásznak én nem ajánlom a feedert, majd később ráérsz finomkodni.

2014. jan. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. jan. 3. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!