Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Egy 5-22 g-os dobosulyu...

Egy 5-22 g-os dobosulyu pergető bot körülbelül hány kg-os hal kifogására alkalmas?

Figyelt kérdés
2014. jan. 8. 07:29
 1/3 gomzoli ***** válasza:
2014. jan. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Láttam a másikban már kaptál választ,de kiegészítem annyival:nem fog korlátozni maga a bot,hiszen a bot megbírkózik egy 10-15 kilós csukával/süllővel/harcsával is.

Hisz maga a bot bírná,de ez körülmények kérdése(a horgász tudása,hogy a bothoz mérten "hadakozzon" az állattal stb...)

Viszont ez nem egy harcsázó bot,hogy 20-30 kiló feletti harcsákra menjen az ember,és hát igazából nem kell félni vele,hiszen (én gondolom) egy ilyen light pergető botra nem 25-35 kiló szakítószilárdságú 20-30-as zsinórt fogsz tenni...

tehát hal eltörni nem fogja,hisz ha ésszel van vele bánva akkor előbb szakad el a zsinór rajta egy 20-30 kilós harcsa/egyéb alatt minthogy a bot adja meg magát.


Egy ilyen botra egy 0,08 -0,16-os fonott maximum ami való...

2014. jan. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen k0sz0n0m a valaszokat
2014. jan. 8. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!