Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Horgászott már valaki a fóti...

Horgászott már valaki a fóti gyermekvárosi tavon?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom akkor a másik neve Károly tó, bent a gyermekváros vadregényes területén lévő kis tó. Ki szeretném nyáron próbálni. Érdemes? Milyen halak vannak benne, mekkorák? Mivel érdemes csalizni? A neten nem sok infó van róla. Ha valakinek van tapasztalata, írjon! Köszönöm!
2014. jan. 9. 23:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm helyi tag, nem túl elégedett. Telepítés után egy ideig (pár napig)fogható ponty, meg általában keszegféle és kárász hébe-hóba, de nagyon gyorsan lehorgásszák a helyiek. Nincs agyontelepítve és kapitális fogásokra sem számíthatsz. Fokhagymás etetőanyaggal és csonti-fokhagymás pufi szendviccsel eredményes az ismerősöm, de komolyan fontolgatja, hogy most nem fogja megújítani a tagságát.
2014. jan. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Haass Norbert ***** válasza:
Üdv! Én még nem horgásztam a tavon, de pár éve voltam ott tavasszal és megnéztem a tavat. Láttam néhány 3-6 kg körüli amurt napozni a víz tetején. Nem tudom, hogy azóta mi történt a vízen, de nekem tetszett a látvány. Szép környezet, és ha benne vannak még az amurok, akkor olyan rossz nem lehet. Lehet, hogy egyszer nyáron eltöltök ott egy napot.
2014. jan. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!