Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Úszók! Nehéz bukófordulóval...

Úszók! Nehéz bukófordulóval fordulni?

Figyelt kérdés
Nehéz volt megtanulni? Vagy nem olyan nehéz és ha egyszer ráérzel akkor menni fog?

2014. jan. 19. 14:46
 1/5 anonim válasza:
Mintha bukfenceznél... csak megfordulsz... próbálgasd, csak ne menjen az orrodba víz, mert az nem a legjobb érzés. :D Eleinte nehéz... de majd ráérzel...gyakorlás kérdése... :)
2014. jan. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt én is szeretném megtanulni, de eddig mindig szenvedés volt, amikor megpróbáltam. Kérdező, te mennyit próbálkoztál eddig vele?
2014. jan. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 zs. ***** válasza:
A legfontosabb a bukfenc begyakorlása mellett, hogy amikor csinálod az orrodon fújd ki a levegőt is akkor sosem megy bele a víz ;)
2014. jan. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
ha már megy a fordulás akkor úszás közben jössz rá, h milyen rohadt fárasztó mert majd megfulladsz. ha sokat gyakorlod megszokja a tüdőd és már csak azzal fogsz tudni normálisan fordulni
2014. jan. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem bonyolult...nekem sosem ment víz az orromba ilyenkor.. Szerintem nem is fárasztó.. Jobb mint megkapaszkodni és megfordulni...

Bár a vízbenbukfencet sokat gyakoroltam kisgyerekként.. Versenyeztünk ki tud többet levegő vétel nélkül(előlre és hátra is)


A bukóforduló nem megy szépen, de nem szoktam gyakorolni, mert az utóbbi 4 évben, ha évente 3-4 szer úsztam medencében, akkor sokat mondok...

Rá kell érezni amúgy..

2014. jan. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!