Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hol van az a fürdő pesten...

Hol van az a fürdő pesten ahol csak férfiak mehetnek be?

Figyelt kérdés
Vagy az országban van olyan uszoda,fürdő stb...,ahova csak fiúk mehetnek be? Csajmentes? És vajnon mért?
2009. dec. 3. 11:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A zsidó rituális fürdő. Az nem koedukált, egyszerre vagy csak nők, vagy csak férfiak lehetnek bent.


Másról nem tudok.

2009. dec. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha b*zi vagy akkor tudok egyet. Ott van szauna is, ingyenes net használat stb.
2009. dec. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Az első vállaszolonak KÖSZI!!!

Egy dolgozatot írok erről,s kell az anyag!


A második vállaszadonak üzenem,b*zi nem lehetek mert csaj vagyok,max le*bikus,de pechedre hetero vagyok! Mindenki magából indul ki b*zikám :-)

2009. dec. 3. 21:52
 4/11 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Félreértettél. Én is csaj vagyok. Amúgy nem írtad le hogy csaj vagy. Nem rosszindulatból mondtam hogy tudok egy helyet ahova csak pasik mehetnek. Semmi bajom nincs velük, persze ha nem az utcán falják egymást. Jó dogaírást.

2009. dec. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

azt hiszem rudas vagy török a neve annak a fürdőnek, de egyáltalán nem vagyok benne biztos... :SS

nem akarok hülyeséget mondani, remélem valami tájékozottabb ember kijavít.

2009. dec. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

2.vállszolo!

Nem a nemem volt a lényeg,hogy F/L,hanem hogy hol a fürdő!!!!!!

2009. dec. 5. 16:08
 7/11 A kérdező kommentje:
Amugy hol van az a b*zifürdő? :-))))))
2009. dec. 5. 16:10
 8/11 anonim válasza:
Alapjában véve az összes ilyen fövarosi furdobe melegek jarnak. Foleg a Rudasba és a Széchenyibe
2009. dec. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ÉS ha mondjuk van egy olyan ember,aki európaszerte bejárta az összes fürdőt,és ide is el szeretne menni,akkor ő is meleg? illete ne menjen oda? Amugy az hogy nyilvánul meg hogy alapjábavéve csak melegek járnak oda? Ott olyan dolgokat is csinállnak (...)??? És milyen korosztály jár oda??
2009. dec. 11. 20:41
 10/11 anonim válasza:
nem tudom,h szexualis kapcsolatot letesitenek-e ott (de már hallottam ezt is), csak annyit, h ismerkedni jarnak oda- ugy, mint te egy jo kis buliba...
2009. dec. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!