Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Horgásztársak, valaki járt...

Horgásztársak, valaki járt már így?

Figyelt kérdés
2013 év mérciusi honapban lementem horgászni területi engedély nélkül vagyis nem volt kiváltva az engedély,de egyébként minden évnen váltok! Jött a halör figyelmesztetésben részesitett nem fogtam egy keszeget sem, 8 napon belül jelenkezek az irodában elmondása szerint nem lesz belöle semmi, mivel minden évben van engedélyem. (Bekerültem a korházba amit igazolni is tudok) Májusban jöttem ki,párnap rá kaptam levelet 1 évé eltiltás+ 30 000 ezer. nem foglalkoztam akkor épp vele az egézség volt a fontosabb vissza a korházba 1 honapig.kitisztáztam a büntetést 2 hét mulva betelefonálok 1 évböl lett másfél éves eltiltás,. Ez hogy lehet. a rabsicokat meg 1 évre tiltcsák el, én meg egy keszeget sem fogtam. 1 uszos szerelékkel horgásztam tehát nem törvénytelenül. probáltam fellebezni de nem engeték.esetleg hova lehetne fordulni mert ez szigoru szerintem mert csak egy szabály sértésem volt!
2014. febr. 7. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez a nem lesz belőle semmi, ez ilyenkor annyit takar, hogy ha ott helyben kifizeted az éves területi engedély-t, akkor eltekintenek a továbbiaktól.

"Ez hogy lehet. a rabsicokat meg 1 évre tiltcsák el, én meg egy keszeget sem fogtam."

A szándékot is ugyanúgy büntetik, nem kell a bűncselekménynek megvalósulnia. A halfogásra alkalmas készséggel horgásztál, az ugyanaz, mintha halat is fogtál volna.

2014. febr. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válszt.de nem 3 mas horoggal vagy épp 10 pontyal kaptak el, szándék azért nem ugyan az!
2014. febr. 7. 11:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Teljesen mind1, rabsic az, aki engedély nélküli vadászatot, horgászatot folytat. Neked nem volt engedélyed, teljesen mind1, mivel horgászol, halfogásra alkalmas készség volt.
2014. febr. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ez gáz,van olyan helybéli töbszörös vissza esö (birosági ügye is volt belöle! ) rabsic 20 db süllövel kapták el következö évben ujbol elkapták mert kapcsozott :) 2013 februárban májustol meg horgászot.na ezért nem értem ezt? vagy lehet némi összeköttetés.köszi a választ!
2014. febr. 7. 12:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem találok olyan részt a törvényben, hogy kettőtök között tenne különbséget a törvény. Nem tudom, mit tudnál tenni, esetleg az egyesület vezetőjét keresd meg.
2014. febr. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! de én nem értek egyet,pl .kocsiba ülsz gyorshajtás kifizeted mész tovább,nem tiltanak el.de ha gyorshajtás + alkohol azt megértem! én egy db halat nem fogtam rendszeres volt engyedélyem és egy kalap alá veszik. :(
2014. febr. 12. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!