Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Melyik vezeték nélküli halrada...

Melyik vezeték nélküli halradar lenne jó választás?

Figyelt kérdés
Szeretnék halradart venni mert szeretném kicsit feltérképezni a horgászhelyeket ahol horgászom.Mivel nincs csónakom ezért gondolkodom vezeték nélküli változatban.Van olyan típus esetleg ami már bevált valakinek?Eddig nem sok jót hallottam róluk de csak akad olyan ami azért használható.Lényegében csak a vízmélység és a medertörések érdekelnek és jó lenne ha a kijelzője azért viszonylag elfogadható képet mutatna.

2014. febr. 19. 19:26
 1/2 Frontosa ***** válasza:

A vezeték nélküli halradarokkal csak az előtted lévő kb. 20 méterről kapsz képet ha dobással juttatod be.

Sokkal jobban járnál ha markereznél, azzal nagyobb területet, olcsóbban tudnál feltérképezni.

Üdv,

2014. febr. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Általában folyón horgászom 3-4 méternél mélyebb vizeken.Ez nem hiszem hogy ott megoldható lenne.Szerintem egy kicsit távolabb is belehet juttatni a jeladót ami nekem bőven megfelelne mivel legtöbbször úgyis partközelben horgászom.
2014. febr. 20. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!