Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Airsoft sniperkedes tanács?

Airsoft sniperkedes tanács?

Figyelt kérdés
Sziasztok most nemsokára fogok venni egy airsoft snipert es az lenne a kerdesem ,h tudnátok adni pár tanácsot sniperkedeshez airsoft jatek közben? Valaszokat elöre is köszi,

2014. márc. 2. 03:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt úgy írom, hogy szinte soha nem voltam sniper poszton, éppenhogy csak néhány játék erejéig kipróbáltam.

Terepruhád legyen, de ne öltözz túl, mert fekvés közben behomályosodik a szemüveged. Lassan mozogj, ne lőj mindenre ami a célkeresztbe kerül, csak ami tuti cél, mert ha megtudják hol vagy véged. Ha elég pontos vagy nem muszály a legvédettebb helyet kiválasztanod, hanem inkább azt ahonnan jól belátod a terepet.

Kevésbé akciódús stílus, általában fekszel és vársz. Ha többen jönnek egyet még kilősz, de tuti véged ha nincs körülötted erősítés. Az akció miatt vagyok inkább támadó, vagy géppuskás poszton.

2014. márc. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:D
2014. márc. 3. 09:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen. A mozdulatlanság (na meg az álcázás) és a jó körüllátás a kulcs. Ghillie ruha rengeteget számít, ha jól össze van rakva. Én egyszer elsétáltam csapattársam mellett, úgy hogy mikor háttal voltam neki fülembe suttoggot rádión hogy ,, Fejre vagy seggre kéred? " :D


Nos nem egy élmény dús poszt, miről beszélek?! Dehogynem, az! Élvezet 60+ méterről az embereket szedegetni, úgy hogy ők nem tudják mi és honnan. A fekvés az kevésbé izgalmas, de hidd el abban is van. Főleg mikor fekszel a bokor aljában ghillieben és az ellenfél meg tőled 10 méterre guggol és feltérképezi a terepet, de mégse vesz észre :D


Én élvezem ha ezen a poszton játszhatok, nekem nem olyan unalmas.


Mindig legyen gyorstüzelő másodfegyvered. Akár pisztoly, akár smg. Legyen gumi késed!


Csak szükség esetén mozdulj el a helyedről. támogasd a csapatod hátulról.

2014. márc. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!! Nagyon hasznosak voltak!! A fegyot meg megrendelem
2014. márc. 3. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!