Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mennyibe kerül letenni a...

Mennyibe kerül letenni a búvárvizsgát?

Figyelt kérdés
2007. okt. 12. 12:12
 1/4 anonim válasza:
100%

[link]


Ez csak egy a lehetőségek közül.

2007. okt. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Én külföldön tettem le a vizsgát a tengeren. Nekem 400 000 volt (NÉGYSZÁZeZER). Bár abban minden benne volt (felszerelés, oktatás, vizsga, plusz két könyv amiből tanulni kellett a vizsgára (tk+mf).)
2008. okt. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
56%

Magyarországon nagyon sok helyen, településen van mód és lehetőség elsajátítani a búvárkodást.

A búvároktatás, búvárkodás kereső szavakra a netes kereső programok ontják az oktatókat.

A búvároktatás annak ellenére, hogy nincs tengerünk Magyarországon évtizedek óta elterjedt és a búvárkodás elsajátítására számos kiváló lehetőség van, szinte minden oktatási rendszer biztosít képzési lehetőségeket a kezdőtől a haladó ill. szakirányú képzésekig.

Amire fontos figyelni, hogy akkreditált edzői képesítéssel rendelkező, leinformálható helyet keressünk. Általánosan fontos, hogy az elején kérdezzünk rá az árképzésre sokan az alap ár mellett sok apróbb mellék költséget is felszámolnak.

A tanfolyamok ára több elemből tevődik össze: Elméleti, védett vízi (általában medence), nyílt vízi oktatások, tankönyv segédletek, komplett felszerelés (fontos a jó minőségű, megfelelő méretű felszerelés) nemzetközi regisztrációs kártya.

Jó merülést!

"ÓVJON A VÍZ, ÉLTESSEN A LEVEGŐ, VISSZAVÁR A PART!"

2009. máj. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát külföldön nekem lett volna lehetőségem, de nem tettem le a nagyvizsgát, mert a tk 180 euro, plusz 50 euro a gyakorlati vizsga, de majd itthon lerakom, sztem olcsóbb lesz
2014. júl. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!