Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ezt a villantót valaki próbált...

Ezt a villantót valaki próbálta mik a tapasztalatok aki nem próbálta videó alapján vélemény?

Figyelt kérdés
2014. márc. 29. 22:51
 1/6 A kérdező kommentje:
elnézést a videó link jét nem raktam be itt van erről van szó https://www.youtube.com/watch?v=C-kOYS6LaIU
2014. márc. 30. 11:22
 2/6 anonim ***** válasza:
Ötletes,tiszta vízben,jó teknikával eredményes lehet abszolút!
2014. márc. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Előbbi válaszomból kimaradt,nem vennék ilyet...!

Minek?

Vegyem meg ~1dollár/darab áron (vagy mennyi még 50ft-ba is többszörös haszon!) ,amikor kb 15-20ft egy ilyet elkészíteni és pár perc munka?

Készítsd el magadnak,hidd el nem nehéz.

https://www.youtube.com/watch?v=lDWtdkW9DUk <---ebben a videóban minden benne van...


MEGSZÁMOLTAM:38FT az anyagköltség!<---kiskerből származó termékekkel!Tehát Ebay-ről rendelve akár a fele lehet az anyagköltség...


Felmerülhet benned a kérdés:sörös kupakot hol?

Legegyszerűbb ugyebár elfogyasztani társaságban 1-2 jó üvegeset,és "begyűjteni".

Viszont még könyebben lehet rendelni 6ft/db áron:


[link] (100db 600ft)

2014. márc. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
van itthon vagy 100 db kupak ma csináltam 1 darabot minél hamarabb ki viszem ki próbálni és ha jó indul a gyártás
2014. márc. 30. 14:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Jónak jó,mivel nem "áramvonalmas",van hol belakapnia a víznek,tehát fog mozogni...

Remélem tettél bele 1-2db gömbólmot.

Mert ez magától max 5-12 métert repülne...

Mi is anno csináltunk ilyesmi,"olcsó,egyszerű" csalikat.

Anno kb. 4 szem láncból ,lásd képen ( [link] csináltunk ilyet!


Viszont annak közel sikló mozgása volt,sügér,balin,süllő egyszerűen igényelte...

Illetve néhány éve 5db 0,5 rammos gömbólmot zsinórra fűztem ,tettem a zsinór végére horgot és húztam.Amit körbetekertem alufóliával amit megvagdaltam"szőrőssé" tettem.

2014. márc. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
érdekes,lehet én is kipróbálom!
2014. ápr. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!