Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Milyen bojlis botot és orsót...

Milyen bojlis botot és orsót vegyek? (lent)

Figyelt kérdés

Nem szeretnék 26 000-Ft fölé menni.De azért szeretném hogy mindkettő jó fajta legyen,10 éve horgászom,úgyhogy nem vagyok már annyira kezdő,viszont bojlizni még nem bojliztam.

Nem kezdő botot és orsót szeretnék.De azt ne mondjátok hogy ennyiből nem lesz jó felszerelésem,mert ez lehetséges,tudom.Az értelmes válaszokat előre is köszönöm! :)



2014. ápr. 18. 16:32
 1/9 Mugen81 ***** válasza:
Ennyi pénzért nagyon jó választás lehet a Nevis Esprit 60-as orsó egy Prologic C1 360 2.5lb-s bottal!
2014. ápr. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Egyébként én is ezt a kettőt néztem a Haldorado.hu oldalon.Az orsó pedig úgy tudom jó rablóhalazáshoz is,és nekem egy ilyen orsó kellene ami bojlizni és rablóhalazni is jó,vagy tévedek?A választ pedig még egyszer köszönöm!
2014. ápr. 19. 12:32
 3/9 Mugen81 ***** válasza:
Hát nem a legideálisabb rablós orsó mert elég nagy és nehéz!Pár órás dobálás után garantált az izomláz!:-D
2014. ápr. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 patriot74 válasza:
A horgászbotban tényleg jó választás a Prologic, esetleg valamelyik Manta ( Walter saját márka). Orsót én Nevist nem vennék, inkább Okuma Longbow.
2014. ápr. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Mugen81 ***** válasza:

Az Okuma-val már átlépi a keretet!

Nem kell félni a Nevis orsótól nagyon masszívan összerakott cucc meg lehet nézni a teszteiket,nekem is van nem is egy!A Nevis nevet még nem kell megfizetni!

Ettől függetlenül az Okuma nagyon jó orsókat csinál!Ha raksz még hozzá egy kis pénzt akkor az Okuma jó választás!Csak ilyenkor szokott elszaladni a ló tapasztalatból mondom mert akkor rakok hozzá még egy kicsit és máris jobb botot veszek aztán azt veszed észre hogy 40000-50000-nél jársz!:-)

2014. ápr. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,én maradok a Nevis-nél mivel nem olyan drága és elég jónak tűnik tesztek és leírások alapján,a válaszokat még egyszer köszönöm!
2014. ápr. 20. 10:46
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!A pécsi Horgászcentrumban egy kicsit drágák a cuccok de az biztos hogy az egyik legjobb bolt,az orsó az Okuma Longbow 60-lett (csak ez volt és nagyon dicsérik minden horgászatban),a bot pedig egy Prologic c1 3 lbs bot lett,mégegyszer köszi!
2014. ápr. 24. 20:19
 8/9 Mugen81 ***** válasza:

Az nagyon jó orsó!

Gondolom a keretből azért kicsit kicsúsztál!:-)

Görbűljön!

2014. ápr. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm horgásztárs,viszont kívánom! Az összeg pedig egy 2 000 Ft-os elektromos kapásjelzővel együtt véve 31 400 Ft lett,már ki is próbáltam és nagyon tetszettek de nem fogtam semmit. :D
2014. ápr. 25. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!