Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Tudnátok ajánlani harcsázó...

Tudnátok ajánlani harcsázó botot és orsót? (lent)

Figyelt kérdés
Nem mennék 16 000 Ft fölé, és egyaránt használnám harcsapergetésre és kuttyogtatásra.

2014. ápr. 24. 19:33
 1/7 A kérdező kommentje:
Fenekezést akartam írni kuttyogtatás helyett.Bocsánat!
2014. ápr. 24. 19:39
 2/7 anonim ***** válasza:
Pergetésre egészen más bot kell, mint fenekezni, szóval döntsd el, mit akarsz. Egy harcsázó bot dobósúlya 250-300g, azt kézben tartani folyamatosan egy nehéz orsóval, sok élvezet nem lesz benne.
2014. ápr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Melyikkel lehet nagyobb halat fogni?Melyik nagyobb élvezet és melyikkel lehet több kapást előidézni?Tzdom em egyszerú de mindez érdekelne.Úszó,pergetés,vagy pedig fenekezés szerintetek a jobb?Tapasztalatokat írhattok.
2014. ápr. 24. 20:58
 4/7 A kérdező kommentje:
Meg persze az ár is számít!De ez végső sorban.
2014. ápr. 24. 20:59
 5/7 anonim ***** válasza:
A pergetés a legélvezetesebb mind közül, hiszen folyamatosan csinálsz valamit. Mindegyik módszer eredményes, ha jókor, jó helyen és jól használják.
2014. ápr. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem inkább a fenekezés/úszózás tetszik,ezt lehet egy bottal csinálni,de akkor milyen fenekző harcsázó botot és orsót vegyek? Én a Ron Thompson Hardcore 2 Boat-ra gobdoltam,erre orsó? Vagy inkább másik bot?
2014. ápr. 25. 14:48
 7/7 gomzoli ***** válasza:
Elég olcsó kis bot, de ez még nem is lenne baj, mert a várható halak 90%-ával bírni fog. Inkább a rövidsége miatt nem tetszik, legfeljebb, ha csónakból használandó lenne. 180- és 240 cm között kínálják, és mint a nevében is benne van, csónakból való horgászatra találták ki. Partról inkább 2,7-3 méteres bot kellene. Ha csónakból, kuttyogatni akarsz vele, akkor OK. Egy robusztus, 70-es körüli méretű orsóval megfelel a céloknak.
2014. ápr. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!