Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ez jó pergetőbot? Esetleg...

Ez jó pergetőbot? Esetleg ajánlanátok jobbat max.10000 forintért? (lent)

Figyelt kérdés
Üdv! Első pergetőbotom lenne, nem kapitális halakat szeretnék fogni de azért bírja a strapát. Horgásztavon pecázok, partról. Ajánlották a Nevis Legacy Spin 270MH botot, ez 7500 ft. Ez jó bot? Esetleg van jobb 2,7 méteres 20-50,60 g dobósúlyú pergető bot, max 10000 ért? Előre is köszönöm!

2014. ápr. 25. 00:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Én személy szerint már jó pár éve leszoktam a Nevisről. Szinte mindig találsz ugyanabban a kategóriában olcsóbbat, vagy ugyanannyiért jobbat.

Javaslom, hogy nézd meg Rapture botokat (www.damil.hu), vagy a Manta botokat (walterland), néha akciósan találni 10000 alatt nagyon jó pergető botokat.Néha egy-egy Shimano is beesik 10000 alá. Silstar Yokozuna Spin is 10000 alatt van, elég jók. Okuma Lure Mania is megvan ennyiből, az egyik kedvenc botom. És tudom, hogy ez nem a reklám helye, de ha írsz priviben, akkor lehet, hogy tudok neked ajánlani valami érdekeset.

2014. ápr. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az előző válaszadó szerintem a lehető legjobb botokat mondta,de én még ajánlanám a Shimano XAX270MH-t.Én ezzel horgászom azt mondják hogy nagyon univerzális pergetőbot,egy kicsit merevebb,erősebb társainál de pont ezért szép halacskákat lehet vele fogni,ez a bot 8 000-Ft körül van.
2014. ápr. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Spro,Dam,Mitchel botokat keress.Nevisszel nekem sincs jó tapaszalato.Botom még nem volt de a Nevis orsók nem sokat érnek.
2014. jún. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!