Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Férfi vagyok, de nagyon...

Férfi vagyok, de nagyon szeretnék néhány szinkronúszó elemet megtanulni. Lehetne rá lehetőség?

Figyelt kérdés

Tudom, elismerem, hogy a szinkronúszás női sport. Nem is akarnék közönség előtt fellépni. Egyszerűen csak nagyon tetszik, és nagyon örülnék, ha időnként én is csinálhatnék ilyesmit, saját magam szórakoztatására.


Bár úgy tudom, van férfi szinkronúszás is, de ebbe ilyen szinten azért nem akarnék bekapcsolódni.


2014. máj. 21. 16:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát én szinkronuszo már 5 éve. Nekem egyetlenegy fiú csapattársam van, de O is vegyespárosban indul. Kevés férfinek sikerül úgy spiccelnie, meg ilyesmi, de ha sokat gyakorlat, akkor lehet, hogy sikerülni fog. Javaslom, hogy próbálj keresni valami magantanart. Hátha sikerül, drukkolok!😁
2021. febr. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!