Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ennyi edzés után menne nekem...

Ennyi edzés után menne nekem a Balaton-átúszás?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, ált. iskolás koromba évekig úsztam rendszeresen heti több alkalommal, de utána valahogy kimaradt az életemből. Fél éve kezdtem el újra, akkor az állóképességem egyenlő volt szinte a 0-val. Ez a fél év se volt rendszeres, volt amikor két hét kimaradt, volt amikor egy héten háromszor mentem. Az utóbbi alkalmakba olyan 2-2.5km-t úsztam mell, hát és gyorsúszásban felváltva, ill. levezetésképpen szoktam deszkával menni úgy, hogy csak lábtempó. A tempóm is változó, van amikor 200-400 métert úgy úszok le, hogy mindent beleadok olyan sebességgel ahogy csak bírom ( főleg mellnél ), de van amikor nagyon "nyugdíjas" tempóban haladok. Megfordult a fejembe, hogy megpróbálom a Balaton-átúszást, de fogalmam sincs, hogy ott mire számíthatok. Mit gondoltok, megtudnám csinálni ha jól osztom be az erőmet?

2014. máj. 24. 19:04
 1/1 anonim válasza:
Ha még nyáron is edzel akkor mellúszásban igen.
2014. máj. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!