Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Szeretnék hobbiszinten kajakoz...

Lee12 kérdése:

Szeretnék hobbiszinten kajakozni vagy kenuzni?

Figyelt kérdés
A Duna mellett lakok és mindig is szerettem volna valami evezős sportot csinálni. Most rászántam magam de teljesen kezdő vagyok. Csak hétvégén mennék le pár órát evezni. Gondolom kell hajó, evező,mentőmellény. Olyan hajó(kenu vagy kajak kéne) amit egyedül is meglehet tanulni használni, nem borul fel vele az ember könnyen. Part mellett mennék és van nálunk kőhányás miatt tó rész is úgyhogy életveszély se áll fenn:D bármilyen tanács, ötlet, tapasztalat jöhet. Egy vagy kétszemélyes kéne. Egyedül járnék de lehet haverok néha jönnének ezért lehet kétszemélyes kéne viszont azt egyedül gondolom nehéz hajtani
2014. jún. 2. 11:41
 1/2 A kérdező kommentje:
+ nincs stég úgyhogy könnyen lehessen be és kiszállni
2014. jún. 2. 12:29
 2/2 anonim válasza:
Nem tudom merre laksz, de elég sok kajak-kenu telep van a Duna mentén, ahol tagdíj(pár ezer Ft/hó) ellenében hajót és oktatást biztosítanak neked. Ha viszont vásárolni akarsz magadnak egyet, akkor a portya típusút ajánlom az nem olyan nehéz, árban sem drága.
2014. jún. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!