Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Horgászok! Odáig rendben,...

Horgászok! Odáig rendben, hogy fekete, node a piros megy a kékhez? (fenekezés, feederezés, harcsázás, márnázás, menyusozás a Dunán, nyeletőfékessel, bővebben lentebb! )

Figyelt kérdés

Kaptam egy SPRO Big River Pellet Feeder 360-as, 100-250g dobósúlyú botot, és most vennék hozzá nyeletős orsót, egy Balzer Blueberry 5450 BR -t nézegetek (4+1 csapágy, 100m/0,60-as damil-kapacitás, 435gr.). A bot nagyrészt fekete, piros/bordó díszekkel, az orsó is nagyrészt fekete, de a díszítése kék!! Szerintetek öszeáll ez egy egésszé? (többcélú orsó lenne, könnyű-közepes harcsázásra fenekező bottal (full piros. na puff.), márnára-menyusra az említett feederrel használnám.)

??



2014. jún. 2. 19:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Tovább bonyolítja a helyzetet, hogy Zebco Fluo Manie 30-as spárgát szánok rá, ami meg citromsárga...
2014. jún. 2. 19:54
 2/5 anonim ***** válasza:
nem a szín a lényeg, hanem amit tud.
2014. jún. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az is érdekel, hogy mit tud az orsó, bár azt már kiszúrtam, hogy ugyanez, csak több csapággyal és más színben kapható Lineaeffe, Nevis, Trabucco néven is! (a Balzerről azért nem hittem volna, hogy csak cimkéz...)
2014. jún. 3. 01:05
 4/5 anonim válasza:
a feeder botoknak általában cserélhető a vége, külön adnak hozzá más-más erősségű spicceket és ezeknek más-más a színe. Orsónál még nem hallottam, hogy bármi jelentősége lenne a színnek. Nekem feeder botomhoz ilyen orsóm van: CORMORAN FBI 4PI 3000, a botodat kicsit erősnek találom, nézz hozzá erős orsót is jó fékkel. Az is fontos, hogy belefér-e az orsó a botba mert már jártam úgy, hogy a távdobó orsóm nem fért bele egy botba (mármint a foglalatába)
2014. jún. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kék osztriga bárban kukacot is kaphatsz hozzá
2015. máj. 27. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!