Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a horgászbotról?

Figyelt kérdés

[link]


Amire kellene: normál fenekezésre, max 25ös zsinórral. Célhal igazából nincs, ami éppen akad.

Longbow 40-es orsót gondoltam rá.


2014. jún. 15. 14:55
 1/5 A kérdező kommentje:

távolság max 50 méter.

És melyik dobósúlyú ? 40-80g vagy a 60-120 ?

2014. jún. 15. 14:56
 2/5 anonim válasza:
Hát én kicsit rövidnek találom de 50m -es dobótávolsághoz jó. A dobósúlya mindegyiknek különböző, mivel 3 féle van ezért te választod ki milyen dobósúlyút akarsz. A kisebb dobósúlyúakkal pontyozni, amúrozni, a nagyobb 200 grammossal akár harcsázhatsz is ahogy ez oda is le van írva. Egyébként szerintem többre mennél ha be mennél egy horgászboltba és ott látod, megfoghatod, eldöntheted hogy tetszik- e.
2014. jún. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az 50 méteres távolsághoz és a 40-es Longbow-hoz én a kisebbet választanám. Igazi csatornapecára való költséghatékony pálca :)
2014. jún. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm!

Van két bojlis botom, azokat használom távolabbi pecához, azért gondoltam hogy beszerzek kettő lájtosabb, kisebb, finomabb szerelékhez két botot, de a feeder kilőve.


Akkor szerintetek a kisebb dobósúlyút vegyem ?

2014. jún. 15. 17:43
 5/5 anonim válasza:
Szerintem elég akkor a kisebb dobósúlyú.
2014. jún. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!