Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ha a tengeren pecázok (...

Ha a tengeren pecázok ( adriai) és ragadozó halat szeretnék fogni milyen csalit használjak?

Figyelt kérdés
nem tudom hogy lehet-e, kis cápát lehet fogni kb. 50 40 cm alattit

2014. júl. 22. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ragadozóra nyílván valami hús kell, szóval kishallal próbáld, és valami nagyon erős zsinórral...
2014. júl. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
72%
Nem éri meg az Adriába horgászni, főleg nem macskacápára mivel az ott már szinte nincs, annyira elhalászták előle az élelmet hogy ha jól tudom veszélyeztetett lett az Adriában, ragadozó halat meg úgyse fogsz ott fogni szóval felesleges erre az idődet pazarolni inkább menyél el búvárkodni vagy úszni
2014. júl. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

van egy berkley fireline crystal 0.15 mm-es damilom ez bírja a sós vizet?

7.9 kg ot bír

2014. júl. 24. 10:45
 4/4 gomzoli ***** válasza:

Egyszer voltam 3 napot egy társasággal Krk szigeten, horgásztunk minden nap csónakból, és 8-an fogtunk összesen 3 darab Bonitót 3 nap alatt, kb. 3-4 kilósak voltak...

Csőrös csuka viszont nagy számban volt jelen a környéken (Október elejét írtunk), abból lehetett finom szerelékkel, apró horoggal és kis haldarabkákkal fogni. A helybeliek a mólóról hosszú, lágy spiccű bottal (ami helyett tökéletesebb lenne egy heavy feeder!) fenekeztek, egyszerű, egy ólom-2 horog szerelékkel, időnként meg-megmozdítva, odébb húzva a szereléket, és némelyiknek sikerült akár fél kilónyit is fogni a tenyérnyinél kisebb halakból... szóval nagyon kiábrándító.

2014. júl. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!