Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Minek pénzelik a vízilabdát...

Minek pénzelik a vízilabdát és a focit ennyire Magyarországon ilyen silány eredmények után?

Figyelt kérdés

Tegnap néztem a szerb-magyar vízilabda mérkőzést, és már nekem volt megalázó az, ahogy a fiúk játszottak. Szerbia porig alázott minket, a magyar játék pedig ötlettelen és kínkeservesen szenvedős volt. 12-7-re kaptunk ki! A magyar labdarúgásról ne is beszéljünk, az még a vízilabdát is alulmúlja. Dicsekszünk azzal, hogy nálunk ötször gyengébb csapatokat elverünk, aztán amikor jön egy komoly ellenfél (vízilabdában Szerbia, fociban Hollandia), akkor tehetetlenek vagyunk.

Stadionok és uszodák helyett bőven van jobb helye a pénznek...



#Magyarország #magyar #Szerbia #vízilabda #vízilabda válogatott
2014. júl. 28. 13:37
 1/7 anonim válasza:
100%
Azért egy EB ezüst szerintem nem annyira siralmas, főleg, hogy jócskán nem ölnek bele annyi pénzt, mint a fociba. Egy vereségtől még nem lesz sz*r a vízilabda csapat, ráadásul nem csak ezt az egy eredményt kellene nézni. A brazilokat meg bealázták a németek, akkor az is egy csapnivaló csapat?
2014. júl. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Nem beszélve arról,hogy tavaly VB-t nyertek a vízilabdás fiúk...nem is értem miről beszélsz. Ez a sport az egyik ahol mindig hozunk eredményeket és nem is kicsiket. Egy EB ezüst érem hihetetlen nagy szó. Szerintem te életedben nem sportoltál és nem vagy tisztában az eredmények súlyával és azoknak az értékével. A focival egyetértek... de a vízilabdát támogassák csak. Sőt még jobban is lehetne.
2014. júl. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sem hiszem, hogy egy kalap alá lehetne venni a magyar vízilabdát és a magyar focit. Ez valami olyasmi, mintha a Trabantot és a Mercedest vennéd egy kalap alá. (Elnézést, nem akartam megsérteni a Trabant-tulajdonosokat, lehet, hogy nem analóg a példa.)

A focistáink mikor jutottak ki utoljára Európa- vagy világbajnokságra?

A pólósaink jó ideje ott vannak a világversenyeken és a világ legjobbjai között vannak. Ó, bárcsak a focistáink lennének ilyen "gyengék"!

Ráadásul Benedek Tibor nem régóta van a csapat élén, igen rövid idő alatt igen szép eredményeket ért el a csapatával.

Igazad van, tegnap nem brillíroztak, de semmiképpen sem tudom azt gondolni, hogy emiatt máris le kéne írni a pólósainkat.

Ja, és a nők is szépen teljesítettek.

2014. júl. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Regal válasza:
100%

El vagy tájolva! Sem az egyiket, sem a másikat nem pénzelik annyira, mint a világ más részein! Ahhoz képest, hogy a vízilabdázóink a világ élvonalában vannak - mindig! - smafu az az összeg, amit kapnak.

Per pillanat Európa második legjobb csapata a miénk. Ez szuper eredmény! Ha neked ez semmi, te bolond vagy!

A labdarúgóink eredményei valóban nem jók, de ennek nagyon sok oka van. Kérdezz meg egy élvonalbeli labdarúgót, hogy mennyi a fociból származó jövedelme! Meg fogsz lepődni, hogy mennyire kevés! Talán olvastál arról, hogy több club nem is tud fizetni a játékosainak, mert nincs pénzük semmire.

2014. júl. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
A Magyar vízilabda neked hol rossz és silány eredmény? Szerintem te is max ezt az egy meccset nézted meg ha ez a véleményed. A Magyar vízilabda világ klasszis.
2014. júl. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igazad van! EB 2. ?? mit képzelnek ezek magukról? Nem is értem.

Szerintem is inkább öljük a pént a cigányok felzárkóztatásába mint ebbe, sokkal több értelme lenne.

2014. aug. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 lululuca válasza:

khm.. olimppiai bajnoki cím? eb 2.-dik helyezet

. a szerbektől tényleg kikaptunk és el kell ismerni hpgy jobbak min t mi.De nem is ölnek bele sok pénzt legalábbis jóval kevesebbet mint a fociba.Amúgy ne csak egy meccsről vonj le következtetést. Erre mondják ne ítélj előre. a magyar focihoz nem tok sokat hozzászólni.... de azért kikérem az ő nevükben is hogy nem silány a teljesítményük!

2014. nov. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!