Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » The One bojli vélemények?

The One bojli vélemények?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a The One bojlikról, illetve ilyen időszakban a RED vagy a BLACK lehet a jobb választás? 18mm vagy 22m-es változatban jobb? A válaszokat előre is köszönöm!

2014. júl. 29. 11:52
 1/1 anonim válasza:

Hello!

Tapasztalataim alapján nagyon fogós csalik nekem bevált igaz hogy csak egy tavon próbálkoztam de azon működött.

A Black az nyáron jobb mert halas büdös és kicsit fűszeres is ez igazi nyári nagy pontyos bojli.

A Red inkább az őszi és tavaszi időszakban a legjobbak

Én szerintem tavasszal a felmelegedő vízben igazán fogós nagyon intenzív az illata. A 18mm-es bojli az kb.2-2,5 órát bír a vízben tavasszal. Nyáron ez kb 1 óra

Az most hogy 18mm vagy 22mm az nem lényeg szerintem mert oldódó csali de attól függ milyen halakat akarsz fogni és mekkorákat én nekem a 18mm re csak a 1,5-2kgos pontyok jöttek. Összességében szerintem nagyon jó bojlik és elég jó ára van és még olyan tavon is működik ami nincs agyon telepítve.

2014. aug. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!