Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Állandóan úgy húznak be a...

Állandóan úgy húznak be a bojlisok 120-150 méterre, én pedig alig 80 méterre tudok horgászni, mit tegyek hogy a halakat kijjebb csaljam?

Figyelt kérdés
már sokadszorra fordul elő hogy elmegyek horgászni és at kell néznem hogy az etetésemen túl 40-50 méterre egész nap megállás nélkül látattják magukat a pontyok , de az etetésre csak a kicsik jönnek ki nagy ritkán pár nagyobb , pedig intenzíven telepített tóról van szó , én ezt annak tudom be hogy oda etetnek a bojlisok állandóan , lehet ez miatt , vagy nálam a hiba? már rengeteg dologgal kísérleteztem , de nem jövök rá , és sikert sem nagyon érek el , ugyan ezen a tavon mikor még nem engedtek behúzni nagyon szépen fogtam és azóta nem romlott a hal állomány
2014. aug. 5. 22:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Ott lehet egy törés, ami miatt annyira messzire kell dobni. Egy jó távdobó szettel simán megdobható a 130-140 méter, nem egy elérhetetlen táv az. Én nem távdobó cuccal, egy 3.6-as Nevis Raptor Heavy feederrel 80-90 métert dobok, haver a 3.9essel 100 fölött és egy kis 40-es nem távdobó orsó van rajta, szóval a 130 nem egy örök távolság lenne.
2014. aug. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!