Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Eurohold Blue Crystal heavy...

Eurohold Blue Crystal heavy feeder 3.3m botrólszeretnék pár infót kifutott széria ugyan de találtam raktárról visszamaradt még fóliás vadiúj sértetlen darabot megbízható helyről. Dobósúly? Vagy valami megjegyzés róla?

Figyelt kérdés
2014. aug. 6. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Dobósúly ráírva,vagy pontos név alapján kikereshető.

3.3m az csónakos méret vagy olyan parti horgászathoz ahol nádfal van,és csak 1,8-2m széles a rés a nád között ahol horgásznál...

2014. aug. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A felhasználási kör elég változékony,tón is használom ott elférek nagyobbakkal is de ha csatornára megyek ott a nagyobbal kicsit szűkösen vagyok.oda meg jól jönne erre gondoltam én is egyébként ez a gondolkodás tárgya,félek hogy a hossz miatt a dobótávom rövidebb lesz a kelleténél.
2014. aug. 6. 22:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Az logikus,hogy kisebbet dobsz egy 3.3-as bottal mint egy 3.9/4.2-essel.


De az ilyen kis botokat átlag olyan helyen is használjuk ahol a velük megdobható (max 40-50 talán 55-60 méter) elég...

https://www.youtube.com/watch?v=XOyyBQ4UoHY

2014. aug. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
50m elég ha tavon horgászom oda járok ahol Döme mester is szereti a videóit készíteni nekem pont helyben van :)
2014. aug. 8. 09:20
 5/5 anonim válasza:
hello! nem akarod eladni vagy elcserélni egy ugyanilyen 3.60asra?
2014. okt. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!