Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mivel adjak erős foghagyma...

Mivel adjak erős foghagyma ízt a bojlinak?

Figyelt kérdés
próbáltam már fokhagymával meg minden féle aromával de egyik se vált be. egyszer kaptam olyat egy horgásztól hogy megmaradni se lehetett mellette de soha nem tudtam olyat csinálni mivel próbáljam

2014. okt. 14. 16:52
 1/7 sztrecskó válasza:
piacon vegyél termelői fokhagymát, és sokat tegyél bele. Ha nagyon erős ízt akarsz, akkor nagyon sokat.
2014. okt. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi ki fogom próbálni
2014. okt. 14. 18:27
 3/7 anonim ***** válasza:

fokhagyma nem foghagyma. :)


Másrészt van fokhagyma aroma, lehet kapni.

2014. okt. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy fokhagyma csak elírtam, próbáltam már aromákat de nem volt elég erős ízük
2014. okt. 15. 18:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sok fokhagymát szeljél bele, esetleg tedd ki a napra száradni utána. Aroma is mehet hozzá.
2014. okt. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 gomzoli ***** válasza:
44%
Fokhagyma granulätum, elelmiszerek füszeres polcain talälod, buzadara finomsägu por. En a tojäsba adom bele, es ugy keverem a szaraz bojlialaphoz. Ilyen egyszerü... nem kell a kessel sz@rakodni. Egyebkent, ha van turmixgeped, akkor abba csapd bele a tojäsokat, es ahhoz adhadsz friss fokhagymat is böven (meg port is), majd a tojasokkal egybeturmixolod. Ennel jobbat nem ismerek.
2014. okt. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fokhagyma por
2014. okt. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!