Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Budapesten olcsó uszoda, hova...

Budapesten olcsó uszoda, hova érdemes járni?

Figyelt kérdés
Még tanuló vagyok és próbálok keresni megfizethető áron rendszeres lehetőséget,de eddig nem nagyon találtam. Esetleg az egyetemek uszodái olcsóbbak lehetnek? Sajnos nincs pénzem 16000 Ft-os 10alkalmas bérletekre,ami még egy jobb ár.

#Budapest #úszás #fogyás #sport #uszoda #rendszeres testedzés
2014. nov. 2. 22:40
 1/6 anonim válasza:

Melyik kerületek jöhetnek szóba?

Ha a XVI.kerület közel van akkor mindenképpen ajánlom a szentmihályi uszodát tiszta és aránylag elég olcsó is főleg, ha van diákigazolványod akkor azt hiszem 960ft/alkalom...

2014. nov. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

a VII. kerületben vagyok :(

Lehet kicsit messze van,de nagyon köszönöm!

2014. nov. 6. 16:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért a 16 000 Ft / 10 alkalom nagyon drága!!!!!


Az Újhegyi a legolcsóbb, 500 Ft két órás szauna nélküli és 700 Ft 4 órás szaunás.

Csak állandóan zsúfolt, délután X időszakban edzés miatt nem lehet úszni, csak szaunázni és nagyon rossz megközelíthetőségű. A Kökitől kell még menni (68), vagy az Örstől a 85-össel.


A Kispestiben 970 Ft egy alkalom amivel lehet szaunázni is. Nagyon hangulatos és nem annyira zsúfolt, de nem is olyan tiszta és hétvégén van pár nem a naptól nem fehér.

A Kispesti Uszoda a Kökitől nincs 10 perc gyalog.


A Szentmihályiban a reggel 9 és délután 4 között használható szauna nélkül 700 Ft szaunával 1200 Ft. Elég drága, a jacuzzi és az infraszauna nem tudom, kárpótol-e. A nem idősávos jegyek, tehát reggel és este még drágábbak. Első szerintem jól írta a szauna nélküli árat.

De szép az uszoda, nagyon tiszta, nincs tömeg. És szép, falusias (!!!) környéken van egy csendes utcában, laknék ott. Tehát mégis ide járok, mert a legjobb a három közül.

Nekem most idősávos (9-4 között használható) bérletem van, 10.000 Ft körül van, szaunával.

4 hónap alatt kell lejárni a bérletet.

Az Örstől 10 perc a 31-es busszal, a Stadionoktól 20 perc a 130-as busszal, hátrány, hogy minden busz negyedóránként jár.



A Császár-Komjádi nem drága, de állandóan zsúfolt és nincs szauna.

2014. nov. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
BVSC 1100 diákoknak és szépen felújították :) Most voltam a hétvégén, nagyon jó volt :)
2014. nov. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia!

Az én gyerekeim aNyékibe járnak, az a XI. kerületben van, 4-es metróval a fehérvári útig kell menni, majd a 41, 18, 47-es villamosokkal a kitérőnél kell leszállni. Kondorosi uszodának is mondják, 800 a 3 órás jegy, benne van a szauna ára is.

2014. nov. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon nagyon szépen köszönöm a válaszokat.Nagy segítség volt! :)
2014. nov. 8. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!