Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mit ajnánlotok Dunára Most...

Mit ajnánlotok Dunára Most (December), Mire érdemes horgászni, Milyen csalival?

Figyelt kérdés
Illetve ilyenkor " Sajtos Bajszos" etetőannyagal érdemes probálkozni?

2014. dec. 23. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Olyan helyet kell keresni, ahol vannak halak a közelben, ilyenkor etetéssel nem lehet távolabbról oda csalni a halakat.


Menyhal, esetleg márna lehet a célhal, feltéve -amint írtam - hogy a közelben tartózkodnak.

A menyhal ráadásul sötétedés után aktív, a téli pecázás nem kimondottan kezdőknek való műfaj.

Másik lehetőség a pergetés.

2014. dec. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Adok 1 tippet : ha márnára mész az-az etető jó lesz ,de :

keverd kaviccsal,és csontival!

Illetve vegyél 1 flakon sajtos bajszos aromát,és 1 saját tapasztalat : egy fél marok csontit (50-60 szemet) áztass aromába és 1 szem sima csontit + 1 szem aromásítottal csalizz.

Az mindig bejön nekem.

Illetve most érdemes ragadozóra menni ,twister,gumihal ,meg talán wobbler.

2014. dec. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ragadozóra se érdemes, ill. csónakból talán van esélyed! Tudni kell, hol rejtőznek. Partról majdnem hogy esélytelen bármit is fogni. Márciustól indulnak be, csak akkor meg tilalom van, a legtöbbre, egy-két kivétel... ill. jönnek az árvizek, mint ahogy ezt már megszokhattuk, sajnos! Tehát a következő szezon is homokzsák pakolással fog kezdődni, lesz április, mire elkezdhetjük a pergetést, ill. horgászatot! Boldog új évet mindenkinek! Tehát mi a jelszó??: homokzsák, majd csak utána a görbüljön! Isten álld meg a magyart!
2014. dec. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Partról majdnem hogy esélytelen".

Akkor én valami Sztár vagyok,mert 1 leánykoncért és 4 dévért fogtam 4 napja.

Ez az időjárás egy őszi/tavaszi nappal ér fel.

Egy jó kis erjesztett kukorica sokszor verhetetlen.

Egy jót pergetni sem rossz az idő.

2014. dec. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ragadozó halra
2014. dec. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen a válaszokat! :D
2014. dec. 25. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!