Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Nevis WHISPER feeder H 420...

Nevis WHISPER feeder H 420 szétszerelés? ˇˇ

Figyelt kérdés
Karácsonyra kértem egy Nevis WHISPER 420 FEEDER H típusjelzésű horgászbotot. Nagyon jó annyi problémám van vele, hogy amikor összerakom a botot ( egymásba illesztem a részeket ) akkor utána nem tudom szétszedni (ez valószínűleg az én bénaságom). Tudnátok segíteni? Mert ha csak épp hogy belenyomnám akkor nyilván kicsúszik belőle egy erőteljesebb dobásnál. Van ennek valamilyen technikája? Tudom kicsit fura kérdés de légyszíves normális válaszokat adjatok.
2014. dec. 29. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Dobásnál a "lágyan belecsúsztatott" sem jön szét mivel akkor a végszerelék súlya*gyorsítás az a gyűrűn és a zsinóron kívül még az illesztést terheli ilyenkor a legbiztonságosabb.

Nem kell vele finomkodni,bele kell nyomni és üdv ,hogy azért masszív legyen.

Nem hátrafele kell húzni egy "rakós" vagyis több részes botot hanem pl mint a hagyományos teleszkóposnál : megfogod a két tagot és ellenkező irányba próbálod őket tekerni minimális felfele húzással.

Vannak trükkök,hogyan lehet masszív de még is jól kezelhető illesztést elérni.

Legtöbb boton az illesztő rész FÉM vagy teljesen sima felületű anyag.

Van ahol picit érdesebb műanyag.

Mind jól zár.

Pici víz vagy síkosabb anyag köré és mehet be.

Baja nem lesz tőle,nem fog kipárologni.

Ugyanúgy fog zárni ,de még is könnyebb lesz.

2014. dec. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2014. dec. 30. 14:27
 3/3 A kérdező kommentje:
Még azt vettem észre, hogy a fő botrészBEN ( ahova az orsót kell szerelni és ahol a parafa vég van) ott van valami szivacs beledugva.Az lehetséges, hogy azt ki kéne venni? Ha igen akkor azt hogy lehet kiszedni?Mert véletlen egy kicsit beljebb nyomtam.
2015. jan. 1. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!