Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Érden a Dunán hol van jó...

Hesber kérdése:

Érden a Dunán hol van jó horgászhely? Pontos odajutási leírás kellene!

Figyelt kérdés

#horgászat #horgászat érd #érdi duna
2015. jan. 4. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Mire ,hogyan,min?
2015. jan. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fenekezni szeretnék, leginkább ponty vagy kárász , keszeg. Min? A parton:) Légyszíves ha tudsz ilyen helyet akkor írd már meg mert kérdezgettem a horgászboltokban de egyikük sem tudta értelmesen elmagyarázni, kiváltottam az éves dunait és szeretném megismerni az értelmes helyeket. A Sódertározó megvan tudom, hogy kell odamenni de hááát nem tudom , mire oda besétál az ember , meg mondott a Marlines bácsi a horgászboltban egy valami megnyitott szalagkorálos bejáratot de nem igazán rohangálnék át a hatoson vödrökkel:) Szóval ha tudsz helyet vagy helyeket akkor jó néven venném ha megosztanád velem, érdekelne a lejutás és a megközelítése a helyszínnek, mivel egy éve lakom Érden szóval nem nagyon ismerem a helyeket , és elég zavaró az M6 is mivel nem tudom, hogy lehet lemenni a vízhez kivéve az ófalut:) Előre is köszi:)
2015. jan. 5. 01:15
 3/4 anonim ***** válasza:
A jó horgászhelyeket mindenki hétpecsétes titokként kezeli és van benne valami. A legegyszerűbb, ha mindenféle felszerelés nélkül bejárod a meghorgászni kívánt környéket. Megfigyeled a helyieket, hol, milyen módszerrel lógatnak és megkeresed a lejárókat. Érdemes nyáron nagyon alacsony vízállásnál is bejárni, megjegyezni, esetleg lefotózni a kövezéseket, akadókat, gödröket. Így normál vízállásnál tudni fogod, hol érdemes próbálkozni.
2015. jan. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mire,hogyan,min oktondiskodás helyett leírhattad volna , a horgészhelyeket....köszi szépen
2015. jan. 30. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!