Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Horgászmárkákat, ha rangsorolh...

Horgászmárkákat, ha rangsorolhatnánk, ki, milyen sorrendet állítana fel?

Figyelt kérdés
Konkrétan a Nevis orsókra,botokra volnék kíváncsi,hol szerepelnek egy ilyen képzeletbeli listán.Van egy Nevis axum carp(6500ft)fedeerem,ezen egy tíz éves Eurohold power balance orsó van(nemrég kezdtem újra lógatni,ezt az orsót tettem rá,és még mindig bírja!!!).A másik botom egy Spro Seerum feeder(kb 9ezer),erre egy Nevis Winner Carp Runner 40-est vettem(5 ezer)...Nem egy drága cuccok,de egyenlőre ennyi telik.ARRA VOLNÉK MÉG KÍVÁNCSI,hogy esetleg a nagyobb cégeknek(Balzer,Daiwa,pl)vannak-e leányvállalatai(más,nem annyira ismert néven),amik minőségben nem sokban maradnak el az anyacégtől,de lényegesen olcsóbbak.

2015. jan. 7. 17:34
 1/3 A kérdező kommentje:
Közben szemezgetek a kérdések közt,és most olvasom,hogy a Nevis és a Spro már egy cég?Igy már értem miért küldtek Nevis seerum helyett Spro seerumot,mikor online rendeltem,azt mondták ugyanolyan.....
2015. jan. 7. 17:48
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Sorrend? Az sokféle lehet sokmindentöl függhet ízlés

és pénztárca függö leginkább!

A Gyártókról amit én tudok, nagy vonalakba írom aztán majd mások tesznek még hozzá.

Ahogy írtad, a Nevis és a Spró egy azon Holland cég, a nevis az olcsobb kategória náluk. A Balzer ha jol tudom

termékei jó részét gyártatja,csak saját név alatt kerül forgalomba vagyis cimkézi. Ez nem egyedi van még ilyen más Cég is Pl: Trabucco. A Német D.A.M. a Silstart vette át

Eurostar néven forgalmaznak. A Daiwa jo pár éve a Kormorant vette át ami jót tett minöségileg ennek a cégnek.

2015. jan. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

En nem mondanam , hogy a markatol fugg a minoseg.

Sok gyartonak a "guangwei" gyartja az orsokat pl. Ryobinek, spronak.....


Nekem is Spro serum feederek vannak 3.90m hosszban , megvagyok veluk elégedve, most vettem hozzájuk Daiwa Crossfire 4000A orsokat, iden meglássuk ,hogy teljesítenek.


Inkabb az ár hatarozza meg a ranglistát.

2015. jan. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!