Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Motorcsónak bérlés a Dunán...

Motorcsónak bérlés a Dunán Budapesten?

Figyelt kérdés
Megvan a hajóvezetői engedélyem és 2-3 barátommal el szeretnénk menni pár órára motorcsónakozni. A probléma az az, hogy olyan helyet nem találtam, ahol kapitány nélkül adják ki a hajót, de én kapitány nélkül szeretném kivenni. Nem tud valaki ilyen helyet Budapest közelében? Nem szeretném a gatyámat is otthagyni.

2015. márc. 21. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Mit értesz m-csónak alatt? Ladikot Tomos motorral?

Bizony 15-20 milliós hajót ne is gondolj hogy valaki csak úgy rád bízná..

2015. márc. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem ladikot értek, hanem rrndes üvegszálas test, 50 feletti sebesség.
2015. márc. 28. 14:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Mint írtam olyan hajót nem bíznak idegen kezekbe, de írtad nem szeretnéd "gatyádat is.."

Akkor meg ne is gondolkodj ilyesmiben. Ha valaki rád merné bízni a drága hajót az megkéri az árát és azon túl fogalmad-e van mennyit fogyasztanak az ilyenek.

Az én Baylinerem /kis kabinos/ V-6 motorja Mohács -Baja és vissza /sielés nélkül/ kb. 90-100 litert fogyaszt !!!

2015. márc. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Springfield01 válasza:

Miért is ne gondolja?

1-3 millás motorcsónakok is vannak amik megfelelnek a célnak... akár Baylaner-ben is. De egyébként meg

személykocsiban is vannak 15-20 milliósak, mégis lehet őket bérelni sofőr nélkül is. Ha belegondolok kocsival még hamarabb lehet bármilyen baleset mint egy motorcsónakkal...

Felelősségbiztosítást kell rá kötni, meg kaukciót kell kérni. Vezetői engedélye van, akkor mi a gond?


Különben én se értem miért nem adják bérbe kapitány nélkül ezeket a motorcsónakokat. Én is néztem már különben és tényleg nincsenek ilyen kölcsönzők. Igény biztos hogy lenne rá! Ez egy kiaknázatlan piac. Lehet csinálok egy ilyen kölcsönzőt 2-3db 1-2 millás gyors motorcsónakkal :P

2017. máj. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ráckevén lehet béreni de csak 9.9 ig, budapesten sajnos nem pedig én is szeretnék
2021. márc. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!