Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Élő Tiszán szeretnék főképp...

Élő Tiszán szeretnék főképp süllőre pergetni. Tudnátok ajánlani pergető botot és hozzá orsót 15 ezer ft összértékben?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 1. 21:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az élőre 30-60 gm-os kevlár botot vennék. Én egy Energo team President-et vettem. Nagyon meg vagyok vele elégedve. 8000 körül már lehet ilyesmit vásárolni. Ne dőlj be a reklámoknak. nekem kb 30 darab botom van, 5000-től 100 000-ig, és állítom hogy a kevlár botok közt nincs óriási különbség minőségben. Orsónak is kicsi 30-as jó lesz, és ne a csapágyszámot nézd, hanem a csapágy minőségét.
2015. ápr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen és tudsz is linket adni hogy honnan érdemes botot rendelni 8000 körül sajna sehol nem láttam :(
2015. ápr. 2. 12:26
 3/12 anonim ***** válasza:
Persze, küldök nagyon szívesen,holnap ha nem baj. De ha elfogadsz egy jó tanácsot, netről ne rendelj botot. A te magasságodhoz, alkarod hosszához, megfelelő botot kell választanod. Ehhez kézbe kell fognod amit kinéztél. Ráadásul a tárolás, és a szállítás közben véletlenül is megsérülhet, és az csak további kellemetlenségekhez vezet. Merre laksz? Amit átküldök majd linket, nézd meg hogy jó-e neked a horgászboltba. Kérd az eladó segítségét, fogja meg a spiccet, húzza lassan lefelé, te pedig szintén lassan terhelve a botot húzd felfelé, mintha bevágnál.
2015. ápr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
koszonom szepen es Szegeden lakom. En ezt a botot illetve hozzs ezt az orsot neztem ki: [link] bot illetve az orso hozza [link]
2015. ápr. 3. 07:21
 5/12 anonim ***** válasza:
Teljesen jó a választásod. Egy picit talán rövid a 240-es hossz, de wobblerezni biztos hogy jó lesz. Irigyellek hogy a Tiszához járhatsz rablózni. Az orsó is nagyon jó lesz, a +1 csapágy biztosítja hogy a hajtókar is hosszútávon működjön.
2015. ápr. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi szépen! Itt lakok a Tiszához mindegy 300 méterre ide váltom ki jó pár éve az engedélyt de most valahogy rám tört ez a pergetős horgászat : )
2015. ápr. 4. 15:50
 7/12 A kérdező kommentje:
Ezzel a bottal én nem csak kimondottan wooblereznék ha nem inkább twistert és gumihalat erőltetném inkább
2015. ápr. 4. 17:55
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát, gumihalra még csak-csak, de twisterre nem biztos hogy jó lesz ez a bot. Én egy 20-40-est használok 270cm-est. Érzékenyebb. De azért az általad választottal is meg lehet fogni a halat. Tegnap is rablóztam, 5 csukát fogtam egy kis tavon.
2015. ápr. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Gratulalok hozza :)Remelem en is ekkora szerencsevel fogok jarni Szegednel a Tisza amugy nagyon rossz elvedve 1-2 keszeg ha jon eleg sokan panaszkodnak Masik bot a,it kineztem: [link]

Vagy esetlek a 7-28 grammos lenne szerinted a jobb?

2015. ápr. 6. 00:35
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha neked ez tetszik, vedd meg. De én a helyedben vennék egy 270-300 közötti botot. twisterezni szerintem az jobb lesz. A műcsalira állóvízen 6-8 gm-os, folyóvízen akár 20 gm-os jigfejig is felmegyek a twisterezéshez. Ehhez kell a dobósúlyt is igazítani. Nekem is úgy vannak a pergetők, hogy van egy 210-es 5-15-ös, 270-es 20-40-es, 260-as 30-60-as, és egy 390-es 95-ös, ja és egy 1lb-ás 330-as pergetőm. Ezeket váltogatom az adott körülményekhez igazodva.
2015. ápr. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!