Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Turista Állami Horgászjeggyel...

Turista Állami Horgászjeggyel nem vehetek éves bérletet a Dunára?

Figyelt kérdés
Letettem online a Turista Állami Horgászvizsgát. Kiváltottam a 90 napos Turista Állami Horgászjegyet. Nem tudok éves Területi Jegyet váltani a Duna Szentendrei Ágára. Mind a 90 napra napijegyet kellene váltanom, ha minden nap kimennék mert Turista Állami Horgászjegyre csak Turista Napijegyet adnak ki. Mivel 90 napig van érvényes engedélyem, így logikus lenne ha tudnék éves bérletet váltani, mert az olcsóbb lenne mint 90 napijegy. Természetesen az éves területi engedélyt csak az adott 90 napban tudnám használni, amíg a Turista Állami Horgászjegyem érvényes de nem értem a logikát, hogy miért nem lehet. Létezik megoldás?
2015. ápr. 20. 09:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen létezik! Leteszed a horgászvizsgát és kiváltod a rendes állami horgászjegyet.
2015. ápr. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!