Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hova érdemes menni horgászni...

Roli999 kérdése:

Hova érdemes menni horgászni hajdú bihar megyében Hajdúsámson környékén ahol nagy halakat lehet fogni?

Figyelt kérdés

2015. máj. 4. 19:18
 1/2 anonim válasza:
Nem tudom hol mekkora halat lehet fogni, de Hajdúsámsonban is van horgásztó, és Tisztavíznél is, de úgy tudom az engedélyköteles ;)
2015. máj. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

hivatalosan mind engedélyköteles, gyakorlatban pedig egyáltalán nem kérik. :)


első horgászélményem Tisztavíz, igénytelen egy valami. se padok, se büfé, se wc, semmi.

csak egy kávét akartunk, de nem főzött az ürge, mert alig volt valaki a tavon. aztán műanyag poharat kértünk volna, mondta, hogy azt nem tud adni. (ott volt mögötte, ha sokan lettek volna és főz kávét, abban adta volna. kifizettük volna, de nem.)

hal se nagyon volt benne. ez olyan 3 éve volt, de én nem is akarok visszamenni.


a hajdúsámsoni horgásztó pedig nem működik, ki van száradva, a kapu is zárva van.

2015. aug. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!