Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Erdőn átívelő csatornában...

Erdőn átívelő csatornában (3km) (1x5 méter) milyen halakra bukkanhatok?

Figyelt kérdés

2015. máj. 13. 19:48
 1/9 A kérdező kommentje:
Tele van hallal, de alig horgásszák, inkább a közeli tavakat.
2015. máj. 13. 19:48
 2/9 A kérdező kommentje:
A csatorna egy patakból ered, és irányítottan (nyílegyenesen) halad két horgásztó között 3 km-es szakaszon, erdős-ligetes külterületen.
2015. máj. 13. 19:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha tele van hallal, akkor miért nem tudod, hogy milyen halak vannak benn? Amúgy mi a csatorna/tó neve? De gondolom keszeg, sügér, naphal, ponty az lehet benn.
2015. máj. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Mért ne pröbálnád meg pontyt és a fehérhalat biztos meg találod benne és én kifejezetten szeretem a vadregényes vizeket ugy hogy szeretném tudni a hej nevét Tó/Patak/csatorna ha lehet bevetnék rajta egy szereléket!
2015. máj. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Bodrit fogtam benne, és vannak néha buborékok, örvények, nagyobb mozgások, ahogy elnézem rablás is de nem biztos.

Biztosan van benne valami, mert elég hosszú, és elég védett víz!

2015. máj. 14. 20:21
 6/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem mondhatom meg :) akkor mindenki oda tódulna. Így is vannak elegen, elhanyagoltnak gondoltam a helyet, de a két végén mindig beállnak kocsival, a közepénél meg találtam befőttes üvegeket a fák között.
2015. máj. 14. 20:22
 7/9 A kérdező kommentje:
Másrészt sajnos nem tudhatom ki a halőr, ki menne ki oda ellenőrizni, ezért semmiképpen sem oszthatom meg a hely nevét. Mindenesetre kint van az Isten háta mögött, Békés megyében.
2015. máj. 14. 20:22
 8/9 anonim válasza:

Azt hogy milyen halak vannak benne vagy kideríted az ottani horgászoktól

vagy több féle csalival rááldozol 1 napot reggeltől estig

csali lehet giliszta, csonti, kukorica, kenyér, pinki stb. rablóra ha nincs akadó akkor villantó wobbler vagy élő kishal

2015. máj. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hülye kérdés! kérdezd meg a halastó tulaját, vegyél engedélyt stb ne rabsickodj! SUMÁK
2015. máj. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!