Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mit gondoltok a mostani nevis...

Mit gondoltok a mostani nevis orsokról?

Figyelt kérdés
Régebbi modellekről hallottam rosszakat, de az újabbakat jobban dicsérik. Nektek van valamelyikkel tapasztalatok?
2015. máj. 18. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Újabbak? Az mit jelentene? Napokba volt a kezembe

3 Nevis Endura70 ez ugye jelenleg is kapható tipus,

és elég komoly gondok voltak kettövel, alkatrész

törés ami egyértelmüen az anyagminöségre vezethetö vissza!

A harmadiknál meg összeszerelési probléma volt de azt

lehetett korrigálni!

Ha javasolhatom vegyél mást, ebbe az árba vannak megbízhatóbb gyártok cuccai is!

2015. máj. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Milyen orsót ajánlasz egy 3,9m-es heavy feeder bothoz? Nyeletőfékest, távdobó dobbal szeretnék.
2015. máj. 19. 09:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom árba mennyit gondoltál,majd választasz

amit gondolsz nem muszáj azt venned amit én ide

linkelek, csak javaslat ez ugyis hogy a nevis helyett

inkább miket nézegess.

ABUCardinal több méretbe: [link]

Okuma ebböl az 55 ös méret inkább: [link]

[link]

Okuma LB50 elnyühetetlen: [link]

DE még sok más is szóba jöhet, D.A.M orsók vagy TRabucco, Cormoran, vagy ha kicsit több pénzt rá szánsz Daiwa.

2015. máj. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A Nevis komolyságáról annyit, hogy az egész internetet átböngészve sem találni hiteles információt arról, hogy márkanév, cég valójában hová is tartozik.

Kósza, meg nem erősített hírek szerint a Nevis a Spro mellékvizén létrejött vállalkozás, kizárólag néhány Kelet-európai országban forgalmazzák a termékeiket, egyebek között talán azért is, mert a magasabb minőségi követelményeknek nem felelnek meg.

Ehhez képest, marketinggel, és árudömpinggel nálunk elérték, hogy tömegtermék lett, tömegesek a reklamációk is, amelyek a forgalmazó részéről süket fülekre találnak.

A Nevis orsókra tömegesen jellemző a konstrukciós hiba, a gyenge anyagminőség, rozoga tákolmányok, gyorsan kopnak, tönkre mennek - ezen nem változtat az sem, hogy a tömegből ki lehet fogni néhány elfogadható minőségű darabot.

2015. máj. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne gondold , hogy a nagyobb márkák jobbak .

Emberek mit várunk 20-30-40€ ért. Volt a kezemben törött fogaskerekű Shimano Ultegra az pedig nem ez a kategória.

Minden termek sajnos ugy van megcsinálni , hogy pár év múlva újat vegyünk.


Talan meg az Okuma Longbow ami valamire való.

2015. máj. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az utolsó válasz íróra reagálva annyit tennék hozzá hogy

azért nem mind egy hogy 10 böl 9 silány vagy 10 böl egy!

A Shimano sem az már ami volt,bizonyos okokbol nekem amugy sem szimpi az amit ez a cég csinál! Én foglalkozom botok orsók karbantartás javításával sokféle dolgot láttam, azért van gyártó akinek a cucca nem pár honap alatt lesz kuka. Az tény hogy a gyártók nem 10 évekre szánják a termékeiket,de ha valaki oda figyel a holmijára, nem felejti el a karbantartást akkor azért kilehet tolni a használati idöt megfelelöen!

2015. máj. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A nevis 80%-a gagyi de a maradék 20% nagyon jó ár/érték aránnyal rendelkezik.
2015. máj. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!