Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Gyemek horgásznak mennyi a...

Gyemek horgásznak mennyi a területi engedély?

Figyelt kérdés

A fiam gyermekhorgász szeretne lenni.Százhalombattán szeretne horgászni a Dunán.

Erre a területre nem találtam árat gyermek területi engedélyre.

Lehet hogy ide nem kaphat?Remélem nem így van.



2015. máj. 24. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Max 5000.

Amúgy nekem már gyerekként felnőtt engedélyem volt,sőt vizsgáznom sem kellet, csak úgy kiadták...simán belement és akkor sokan hónapokig tanfolyamra járnak...

2015. máj. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Azt tudom hogy az állami jegy és a fogásnapló ingyen van nekik de van ahol a területiért fizetni kell.

Csak az nem derült ki számomra hogy mennyit.

2015. máj. 24. 20:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez egy érdekes dolog, mert az általad írt Duna szakasz, a Közép-Dunai Halászati Kft.-hez tartozik, de ők nem adnak ki gyermek jegyet. A mohosz által kiadott részleges gyermekjegy, viszont már nem érvényes ide. Fel kellene hívni, vagy írni a mohosznak, hogy mi van ilyenkor.
2015. máj. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen.Jól látod a problémát.

Köszi a tanácsot.Írtam egy emailt ez ügyben az érdi horgászegyesületnek.Kíváncsian várom válaszuk.

2015. máj. 25. 07:48
 5/9 anonim ***** válasza:

5000ft?

Az igen,4 éve mikor még fiamnak vettem 790 ft volt mindennel együtt 3 vízre...,eléggé rosszul áll a szénája az egyesületeknek,ha ennyire fel kellett emelni az árakat.

2015. máj. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen.Sajnos elszálltak az árak a dunai területi jegyekkel.

15-16 ezer az ercsi dunai szakasz felnőtt területi éves.

Ezt én soknak tartom,bár én nem járok egész évben talán ezért.

2015. máj. 25. 16:54
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintem a gyerekeknek illene ingyen biztosítani ezeket az engedélyeket.Most tényleg ezen kell még húzni?Csak elveszik az emberek kedvét ettől is
2015. máj. 25. 16:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Idén 16.510 Ft volt az éves ide. Tavaly 15e körül volt, előtte meg talán 10e. Szóval ugrottak egy jó nagyot az árral. Országos viszonylatban olcsónak számít, de egy kicsit bosszantó egy ekkora emelés. Mivel gyerekjegy árat nem tüntetnek fel sehol, elképzelhető, hogy elég az állami horgászjegy és a többi ingyen van, azaz ingyen van az egész. Majd írd meg, mit válaszolt a mohosz! Én a tököli részen szoktam lógatni, nem túl nagy eredménnyel :(
2015. máj. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

ok

mindenképp megirom mi a válaszuk,lehet mást is érdekel

2015. máj. 25. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!