Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hol találok Budapesten kajakos...

Hol találok Budapesten kajakos vagy kenus klubot?

Figyelt kérdés

Szeretnék 30-asan elkezdeni kenuzni vagy kajakozni, de nem ismerem a várost ennyire. Nem ismerek helyeket, ahová rendszeresen le lehetne járni kajakozni vagy kenuzni, hajót bérelni, közösséghez tartozó állandó tagként lenni.

Ismer valaki ilyen helyet? Illetve az úszás tudás mennyire alapkövetelmény? Vagy van olyan hely, ahol az úszás tudást ki lehet váltani mentőmellénnyel vagy mással?


2015. jún. 8. 08:33
 1/1 anonim válasza:

ugyan régi kérdés, de ha valakit még érdekel, nekem az ose-val volt a legjobb tapasztalatom tavaly nyáron. Több helyen is voltam, de itt voltak a legjobb felszerelések, és igazán segítőkészek az emberek. télen-nyáron szerveznek túrákat.

Nem kell úszni tudni, én sem tudok.. de ha van rajtad mentőmellény, akkor az nem számít.

2016. máj. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!