Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hol tudok jetskit bérelni...

Hol tudok jetskit bérelni néhány órára vagy a Balatonon vagy pedig a Velencei tónál?

Figyelt kérdés
Kerestem neten de nem igazan találtam.

2015. jún. 16. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A Balatonon tilos, ahogy a motorcsónak is, seholnem lehet bérelni. Ha veszel egyet és kimész két perc múlva kihoznak a rendőrök. A Velencei tavat nem tudom de esélyes hogy ugyan ez van.
2015. jún. 17. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. És a Dunán valahol? Nagyon fontos lenne.
2015. jún. 17. 08:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sem a Balatonon, sem a Velencei-tavon nem szabad belső égésű motorral hajtott vízijárművet -- így jet-ski-t sem -- magáncélra üzemeltetni. Ezért nem lehet ilyet kölcsönözni ezeken a tavakon. 
2015. jún. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem valahol a Dunán csak lehet. Lehet?
2015. jún. 17. 10:31
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A Dunán -- ahol nincs kitéve "vízi sporteszköz használata tilos" tábla -- ott szabad jet-ski-t használni. Azonban kijelölt és egyéb hajózástól elzárt pálya kivételével kishajóvezetői képesítés kell hozzá.

Valamelyik Budapestről délre eső bányatavon (vhol az 51-es út mellett láttam) van kijelölt pálya.

A kölcsönzési lehetőségeket nem ismerem.

A Tisza-tavon az Abádszalóki-öbölben is szabad motoros vízi sporteszközt használni.

2015. jún. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gelencser12 válasza:
Belső égésű motorral tilos. Ellenben elektromos jetskit nyugodtan használhatsz ha vannak érvényes papírjaid. Az nem szennyez, és zajt sem csap. Teljesítményben simán lehet akkora mint egy RENDES benyás, kétütemű szörny, max tömege kicsit több.
2016. nov. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!