Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » [Kajak Sportegyesület?! ]

[Kajak Sportegyesület?! ]

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudtok olcsó, de jó sportegyesületet mondani kajakozással kapcsolatban? (Mindenképpen Budapesten)

Kezdő vagyok, sose kajakoztam, de már nagyon régóta szeretnék ebben a sportágban is kipróbálni magam.

Szeretném, ha leírnátok a tapasztalatotokat is e fajta egyesületekkel kapcsolatban.



2015. júl. 7. 15:47
 1/8 A kérdező kommentje:
*tapasztalataitokat
2015. júl. 7. 15:49
 2/8 anonim ***** válasza:
2015. júl. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, ezeket én is megtaláltam. Esetleg tapasztalatot tudsz mondani? (ment a zöld pacsi)
2015. júl. 8. 08:42
 4/8 anonim ***** válasza:

A Népszigeti egyesületet ismerem. Nyitottak az új jelentkezők felé, befogadó, baráti légkört tapasztaltam. Jó hangulatú edzések, túrák, mindenki tudásának megfelelő szinten.

A Margitszigeti egyesületről nincs személyes tapasztalatom.

2015. júl. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod!
2015. júl. 12. 14:36
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

UTE nagyon jó egyesület,csak ajánlani tudom!

2015. júl. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Lágymányosi spari egyesületet nagyon tudom ajanlani
2015. okt. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi skacok! A lágymányosi spari és UTE-nél milyen havi díjak vannak, és mekkora ennek a költségei?

Ui.: Lágymányosi Sparinak nem működik a honlapjuk.

2015. okt. 5. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!