Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » 2 db Daiwa Black widow 360...

2 db Daiwa Black widow 360 cm-es 3 librás bothoz keresek orsót. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
jó választás az egyiket daiwa crosscast 4500-zal (távdobó), a másikat pedig daiwa emcast 4500-zal szerelni? vagy emcast helyett elég mondjuk az okuma longbow 65?

2015. júl. 9. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A felszerelés összeállításánál figyelembe kell venni

az alkalmazott módszert, a horgász hely adottságait,

na meg gondolom az ráfordítható anyagi lehetöség sem

utolsó! Ezekre a botokra minimum 50 es orsó kell, ha

dobálós pecának kell és messze is kell dobni akkor távdobó és gondolom nyeletöfékest szeretnél. Ha nem kell túl messzire dobni akkor nem feltétel a távdobó de 50-es akkor is legyen, az anyagi oldalát te tudod, de az a két Daiwa

amiket írtál jó választásnak tünik, minöségi orsók!

2015. júl. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

megvettem az orsókat, rábeszéltek a 4500-ra, viszont a 30-as zsinórokra is szeretnének, de én ebben nem vagyok biztos.. Nem túl vastag az??

2015. júl. 21. 13:27
 3/3 A kérdező kommentje:
sőt, 31, mert a Daiwának olyanja van..
2015. júl. 21. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!