Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Milyen kajakot érdemes venni...

Milyen kajakot érdemes venni Dunára? Nagy különbség van a műanyag és a felfújhatós között?

Figyelt kérdés

A könnyebb szállítás miatt gondoltam a felfújhatósra,de fogalmam sincs az mennyit ront az élményen/gyorsaságon.

Stearns IK 116 néztem ki.

Van esetleg valami tippeket mi alapján kell választani?



2015. júl. 19. 23:07
 1/4 anonim válasza:
Attól függ, hogy milyen gyakran kajakozol. De én a helyedben műanyag kajakot vennék. És attól még, hogy műanyag tudod a kocsi tetején szállítani. A felfujható sem rossz de számomra a kajak műanyag. Az bíztos, hogy a műanyag gyorsabb.
2015. júl. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
(Előző válaszoló) Ha túra kajakozol akkor egy TK1-es kajakot vagy egy ROTOMOD Ocean dou-t ajánlok
2015. júl. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kristóf_2003 válasza:
Első kajak lenne, és kb, 3 havonta 2-ször, nyáron többször jasználnám
2017. aug. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Mindenképpen műanyagot vegyél, a Dunára a felfújhatósat felejtsd el. Belemegy egy kőbe, vagy neki megy a partnak és kész vége. Meg a hullámoknál is nagyon dobálna...

Saját tapasztalat.

Én már egy éve a Dunán kajakozom.

:)

2017. aug. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!