Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Érdemes belevágni, vagy sem?

Levicsek kérdése:

Érdemes belevágni, vagy sem?

Figyelt kérdés
Régóta gondolkozom, hogy elkezdjem e a vízilabdát, de elég vékony vagyok (185 cm,70 kg) és attól félek hogy kiröhögnek vagy valami ilyesmi. Ráadásul 15 éves vagyok és nem tudom hogy késő lenne e elkezdenem. Ha késő, akkor milyen sportot tudnátok ajánlani, amit érdemes 15 évesen elkezdeni? 15/f

2015. júl. 31. 23:03
 1/1 anonim válasza:

Szerintem nyugodtan elkezdheted a vízilabdát csak előtte gyakorolj egy kicsit a szárazföldön.Utána nehéz lesz,de egy idő után belejössz és menni fog mint a karikacsapás!Én 10 éves korom óta űzöm ezt a sportot és emlékszem hogy az elején mennyire utáltam (meccsen agyrázkódásom lett),de mostmár nagyon szeretem.Igazából csak annyi kell hozzá hogy jól tudj úszni és a többit majd hamar megtanulod.

Sok sikert hozzá!13/L

2015. aug. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!