Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Milyen anyagból készül az...

Milyen anyagból készül az eredeti vízilabda?

Figyelt kérdés
sziasztok, vettem egy vizilabdát (ProTouch) de az anyaga olyan mint a kosárlabdáé. A labda nehéz és üt. Ilyennel játszanak olimpiákon is? Tévéből nekem úgy tűnt, hogy valami könnyű anyagból készül, mint a röplabda...
2015. aug. 14. 20:12
 1/3 A kérdező kommentje:

pont ilyesmi:


[link]


olyan, mint az olcsóbb gumiból készült kosárlabdák...

2015. aug. 14. 20:55
 2/3 anonim válasza:
Szia 8 eve vizilabdazom es ennyi ido alatt valamennyire ismerem a markakat es te belenyultal a legrosszabb markaba.Valoszinu h valamilyen intersportba vagy hervisbe vetted.Eredetileg egy gumi anyagbol keszul ami eleg konnyu de azert nehogy azt hidd hogy nagyon.A felulete fel.van karcolva es nem sima ahoz tudnam hasonlitani amikor felmarjak az aszfaltot.Az olimpiakon es a meccseken is mikasa ill winner az utobbi magyar marka val jatszanak.De ezek mar meccs labdak es csak markaboltban kaphatok.Olyan 3000 ft es 8000ft kozt vannak
2015. aug. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
szia kösz a választ, megnéztem, és intersportban vettem (3000 ft volt 3 éve), és tényleg nagyon ratyi :( vízen lehetetlenség megpattintani...
2015. aug. 21. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!