Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Pontyozó kukoricát hány óra...

Pontyozó kukoricát hány óra hosszáig kell főzni?

Figyelt kérdés

2015. aug. 21. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Etetőanyaghoz én rommá főzöm, kb 2 óráig is, utána még áztatom valami aromával, ilyenkor jól szívja magába, főleg ha főzéshez raksz hozzá egy fej fokhagymát mondjuk.
2015. aug. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De én nem az etetőanyagra gondoltam hanem amit a horogra teszek:) azt mennyi ideig kell főzni? :D
2015. aug. 21. 21:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt a kukorica fajtája válogatja, a lényeg, hogy fűzhető legyen, de ne essen szét, bírja ki a vízbeérkezést, ne legyen túl puha.
2015. aug. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Hali

Ha horogra akarod, akkor érdemes előtte több órát áztatni, mert ha nagyon megfőzöd szétesik, ha kemény marad, törik.

Fúrni kell. Egyébként is érdemes előáztatni a kukoricát, az apróbb magokat nem muszáj,a fokhagyma jó tanács, de beválhatnak az erős ízek, csili, bors is. De az édes ízek vannak amikor jók. Főzés ideje attól is függ, mire akarod? Tavi pontynak a puhára főzött, amurra vad tiszai pontyra a kemény, fúrt lehet a nyerő, de ha puhával fogysz 10es amurt, még ne hidd hogy átakartalak verni, mert nagyobb meglepetések is érhetnek!!! Egyik sikeresek cimborám, csak 1szem konzerv kukoricával csalizik, és az egyik legsikeresebb horgász a környéken! Már 1mázsa fölött jár!!!

2015. aug. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
2015. aug. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!