Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Zalaegerszegen a horgászvizsga...

Zalaegerszegen a horgászvizsga mennyire nehéz?

Figyelt kérdés
Több helyen is olvastam, hogy semmi, egy üveg borér kapta a srác a sikeres vizsgát. Erre mennyire veszik szigorúan?
2015. okt. 25. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Annyira,mint más helyen ,mert központi vizsga alapján történik (adott témák vannak,és ők döntik el ,hogy pl: 100 kérdés,téma közül melyik 15-20 kerüljön be).

Nem olyan mint egy szakmunkás vizsga :"51%-tól mentél át".

Ha látják,hogy valamit tudsz (tehát értesz hozzá,van józan paraszti eszed) és nem úgy mész oda ,hogy "nem tudok semmit csak túl sok a pénzem és unatkozok a 4 jachttal alapon akkor kapásból sikeres.

Nem baj,ha vannak hiányosságok,horgász ember nem könyvből,újságból tanulja meg,hogy miben különbözik a ponty a kárásztól,mi történik ha egy 10 méteres jó vastag zsinórt kikötsz egy fához amire 10 - 15 hármas horgot tettél (gereblyézés) és spori rádhívja a rend éber őreit orvhalászat miatt,hanem a vízparton fogsz te mindent elsajátítani,a többi amit otthon ,filmekből,cikkekből szerzel tudást az kis alap.

Üveg borért elv létezhet is,de minden valamennyit magára adó ember üveg borért nem adja el a lelkét,tanulj meg 13 fogási tilalmi időt, memorizálj pár védett halat,és menj be ,kérdezd meg nagyjából mire számíts mikre kell készülni.

2015. okt. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egerszegi vagyok elég alibi az egész, ha előtte horgasztal ismerősökkel sok dolgot elsajathitattal ami jól jön ott. Nem kell félni tőle, szerintem 100bol ha egy ember aki megbukik, vagy még az se. Ismerősöm vizsgajan egy faszi felesége jött be az írta még helyette. Ha kérdezel lehet még is válaszoljak a kerdesed:D
2015. nov. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 gomzoli ***** válasza:
haha, én is egerszegi vagyok.
2015. nov. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!